| MihaiMihăiuş a întrebat:

Unde sunt sunetele la motorola V360?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Freaky Stai linistit si eu am v360 de 3 ani si ceva, l-am moddat sa fie destept si nu l-as schimba cu niciun telefon(nici cu unul performant) si nici nu mi-as cumpara un altul pe langa el, e prea superb telefonul asta.

| Freaky a răspuns:

big grin se pare ca nu numai eu mai am de asta! laughing pai intri in meniu apasand tasta din mijloc. apoi mergi la multimedia (ca sa-ti dai seama care este, vezi ca scrie sus) apesi si ai sunetele in jos. ai acolo memorie card(daca ai) si memorie telefon big grin

| Casillias1 a răspuns:

In centru