| elizzu a întrebat:

Va implor, ajutati-ma! Stiam odata un joc care nu mai stiu cum se chema...si trbuia sa-ti faci propria poveste.Si aveai un personaj, si mai multe obtiuni de cintinuare, ori te duceai in parurea XXX, ori in desertul nu stiu care, ori luai potiunea care nu stiu ce iti dadea, ori alta, ori infruntai trolul nu stiu care( era pe forta, viata si osihna parca) si dupa fiecare nivel trecut iti dadea un cod ca sa savezi, si tin minte ca incepea asa
Ca era o fata/ baiat sarac, care avea multi frati care tr hraniti, si ca a vb cu cineva ca sa ajunga nu stiu unde, dupa a plecat in desert, sau in padure(aveai de ales) si vb cu baba sa ii dea o potiune(alegeai tu care) si dupa te lupati cu un trol, salvai niste spiridusi din mana lui, ca recunostinta ei iti dadeau niste pantofi, sau puteai alege sa ramai cu ei in oras, dar pierdeai pentru acolo ramaneai, sau alegeai altceva si mergeai printr-un tunel, dar te blocai si mureai, se termina jocul, etc...Si era cu personajult tau care ii contolai fiecare fragment, alegeai din 2-3 versiuni si cntinuai, si dupa tot asa, si tot asa! Va implor, daca stiti nu ezitati sa raspundeti, pentru ca tineam ff mult la jocul ala(era pe net) numai ca am pierdut siteul... Va rog din tot sufletul, ajutooor!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai super site cu creatzii ! ft tare ! http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/