| BeHappy_7009 a întrebat:

Va plac bratarile prieteniei?
http://bratarileprieteniei.wordpress.com

18 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Sa nu porti prea multe ca altfel arati ca Wolfgang Petry
http://www.youtube.com/watch?v=qFjapPjc1dU
Vezi pana la sfarsit

Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi plac foarte tare, acum 3 luni chiar am nimerit in tren cu o tipa care facea din astea. big grin
mi-ar placea sa stiu si eu sa fac.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da ador acest gen de bratari:X

| Mina a răspuns:

Foarte frumoase! Este nevoie de multa rabdare! Faceam si eu cand eram mica, dar simple. happy

| larrii a răspuns:

Doamne cat de frumoase sunt love struckx

| Altu a răspuns:

Mistobratarile, dar nu'mi place sloganul. E cliseu deja.

| eek a răspuns:

Unele din ele chiar sunt faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca stii sa le faci ff frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai putea explica si cum le faci ar fi perfect... pentru ca is foarte da foarte faine... zi-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare, se vede ca te pricepi poti sa imi faci si mie, daca vre contacteazama la id-ul rlk_sweey_girl@yahoo.com

| lilboutique a răspuns:

Da imi plac.si ma bucur ca am invatat s imi fac. am facut una pe care i-am dat-o unui coleg, acum numai e cu noi in clasa si el tot o poarta:X:X

| Fallen Angel a răspuns:

Da, sunt foarte dragute. Mie imi plac deoarece nu atrag asa de mult privirea si modelul nu e foarte complicat.

| anonima16 a răspuns:

Doar o bratara. happy

| BeHappy_7009 explică:

Roby67 stai linistit laughing nu o sa ajung ca el.

| madalina_5722 a răspuns:

Stiu si eu sa fac din asteawinking. D imi plac

| Smekheritza a răspuns:

Da

| krla a răspuns:

Sunt facute de...cine? imi par copiate de pe un site... dar fie.:)aici gasitzi bratari facute de mine:D http://jambo-karla.blogspot.com/2010/03/bratarile-prieteniei.html

| gabybubbles a răspuns:

Sunt chiar foarte dragutekiss!