| asdsdsaaas a întrebat:

Va plac pechinezii? da? de ce? nu? de ce?

10 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Da, imi plac. Sunt mici, draguti si foarte atasati de stapani. happy

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Pechinezii sunt catei iubitori, ascultatori, loiali.
Nam nimic cu aceasta rasa, dar totusi...
Sunt mici, se pot ranii foarte repede, poate lua bataie foarte repede de la un caine de statura mai mare.
Dar cu toate astea sunt niste catei minunati.
Si daca vrei sa-ti iei unul nu ezita, daca iti doresti cu adevarat un pechinez si iti place rasa nu trebuie sa te gandesti la: e prea mic, e prea firav, o sa ia bataie, o sa rada lumea.
Astea nu conteaza, tot ceea ce conteaza este sa te simti tu bine alaturi de el si viceversa.
Succes.

| SimonneBX a răspuns:

Da! Am un pechinez de care am grija de cand ma stiu, o cheama Maxina. O iubesc deoarece am salvat-o de la moarte. Acum ori de cate ori vad unul, ma opresc si il mangai :X

| asdsdsaaas explică:

CrisTiaN am deja unul (metis de pichinez)ma iubeste foarte mult si al meu nu e asa mic e cel din poza de la avatar.se stie apara foarte bine si stie punctele slabe ale cainilor mai mari.am vrut sa vad ce pareri au alti oameni despre ei si apropo Lyzuc sa stii ca daca tea muscat unul nu trebuie sa-ti fie frica. nu toti sunt la fel.mersi tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac, pentru ca o data m-a muscat unul (aveam 6 ani)si acum am cicatrice. crying;((

| alinutz_2893 a răspuns:

Ai picheizi?

| Georgel_8123 a răspuns:

Nu imi plac acesti catei sunt prea mici.Mai cool este un pitbull sau boxer.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveLife_9404 a răspuns:

Da imi plac...mai bine zis ii ador. In primul rand pentru ca am 2 un baiat si o fata. Sunt foarte atasati de mine deci daca plec cateva zile de acasa aproape ca nu mananca nimic. Tie iti plac big grin?

Pa, pa