| razadeluna a întrebat:

Va place filatelia? eu as vrea sa imi cumpar timbre, dar nu inteleg de ce se gasesc asa de greu? si nu gasesc nici clasoare?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti asa greu ca nu m-ai gasit p mine, are baiatu multe timbre in multe clasoare, ma gasesti la nr 0244486318 0723507995 si id:nitza_andrei_19@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 700 de timbre ( 4 clasoare) vladoprut@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 700 timbre ( 4 clasoare) vladoprut@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de vanzare un clasor cu peste 800 de timbre stampilate sau nestampilate din diverse tari. Ma poti contacta la nr de tel : 0755. 235. 058

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasoare si timbre gasesti la www.magazinul-colectionarilor.ro

| unicka a răspuns:

Filatelia presupune bani destul de multi, iar cat despre intrebarea de ce se gasesc asa de greu( sunt foarte rare ) iar cat despre clasoare ar trebui sa incerci prin librarii sau la imprimerii din zona in care stai tu.

| LoveNeverDies a răspuns:

Si eu vand timbre.
add la cool_girl_saw
am 720 de timbre vechi, pastrate in clasoare, avand o stare impecabila

| royal30 a răspuns:

Salut am 500 de timbre din 1800 si ceva pana in 1970 si ceva stima

| nelub4friends a răspuns:

Timbre se gasesc pe pagina mea www.nelub.ro
ofer si clasoare si explicatii catalog digital cu toate timbrele din lume cu poze si pret
nelub4friends@yahoo.com

| just4fun900 a răspuns:

Eu vand tibre am foarte multe peste 2 mii de timbre daca vrei sa ma contactezi o sa iti dau adresa mea de Ym

leo_leonard40@yahoo.com