| aylyne a întrebat:

Va rog ajutati-ma am 2 motanei de doua luni si trebuia sa le gasesc stapan... sunt foarte jucausi si prietenosi... daca dorit sau daca stiti pe cineva care vrea din brasov sau codlea va rog spuneti-mi.Multumesc!

Si era sa uit, ofer funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt din brasob dar dc sunt asa dragalasi punele o funda mare rosie si plimbate cu ei pe strada da vrei ii poti tine in brate sigru cineva ii va vrea dc spune ca ce scumpi (dreguti) is poti o feri un pret si spui ca pentru dumneavoastrea e pa gratis sau, ori ii dai cu un pret ori ii spui ca vrei sa- donezi si voala funda?