| Bold_Liviu_1988 a întrebat:

Va rog sa imi recomandati un crescator de ciobanesc german negru (alsacian), crescatorii ofera pedigree la puiul cumparat dar nu gasesc in Romania, cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Eu2208 a răspuns:

Buna, eu am luat catelul de la Canisa de Riba.
Am primit pedigree, chip, vacin.
Stra bunicul catelusei mele a fost cainele lui Țiriac!
Este din parinti campioni si la fel sunt si bunicii.
Singura problema e de imunitate fiindca catelusa mea are imunitartea scazuta asa ca ii dam niste suplimente speciale care ii plac foarte mult

1 răspuns:
| Rocsid a răspuns:

Iti recomand sa cauti pe grupuri de Facebook si sa intrebi acolo..sunt o gramada si e bine si sa ai de unde alege...
Eu personal stiu doar pentru cg o canisa fff faina.