| DemonicaMrx a întrebat:

Va rog, semnati petitia, animalele sunt in mainile voastre, opriti chinezii aia tampiti (e putin spus), daca va uitati la filmulet cred ca o sa plangeti, va rog Ocrotiti animalele! http://www.ptroa.co.il/petition/

6 răspunsuri:
| Fantoma_1807 a răspuns:

am semnat petitia, dar nu am vazut filmuletul, nu am curaj, iubesc prea mult animalele

| whatevernvm a răspuns:

Am semnat acum ceva timp, oricum e bine ca ai dat asta si eu am dat-o mai departe.

Felicitari, e incredibil ce fac canibablii aia care se numesc oameni. Chinezii sunt constienti de absolut tot, de parca nu au ce manca.

@DanceIsMyLife, Pot cu usurinta! Ei nu au suflet ca majoritatea celor care suntem aici, se gandesc doar la viitoarea lor cina.

@Andreias22 si @Fantoma, foarte bine! Eu am fost proasta si m-am uitat, a avut un puternic impact emotional asupra mea care cum vad o pisica chinuita plang si ii dau in parti pe toti ce le fac rau, am o sensibilitate cand vine vorba de pisici. Acum cateva saptamani cainele meu mi-a devorat pisoiul, am plans mult enorm dar nu avea sens sa pedepsesc cainele caci nu are minte. Spre deosebire de el, chinezii sunt consitenti, de asta le-a dat Dumnezeu cap, pacat ca nu stiu sa il foloseasca.

La fel ca si voi si eu mi-am strans pisicutele in brate cand am vazut crudul videoclip, inca odata va sfatuiesc sa nu faceti greseala sa va uitati la el.

Si cum am mai raspuns la o asemenea intrebare, ma bucur ca mai exista astfel de persoane ca voi, felicitari!

| DemonicaMrx explică:

Va multumesc mult mult mult de tot ca ati semnat petitia! daca multi oameni n-ar fi semnat acea petitie acei catelushi ar fi acum morti! va multumesc din tot sufletul si nu voi da nmanui funda.voi da fiecaruia care a raspuns la aceasta intrebare un vot :voi da fiecaruia care a raspuns la aceasta intrebare votul:inteligent si folositor! mersi mult!

| Popcorncubranza a răspuns:

Am semnatwinkingbietele animale straight face

| DanceIsMyLife a răspuns:

crying( am inceput sa plang.mai ales la cainele acela care a ramans fara piele viu fiind.eu am un caine...si imediat dupa ce am vazut filmuletul m-am dus si l-am luat in brate. oamenii aceia sut fara inima.cum pot ei sa le faca asa ceva animalelor?

| Andreias22 a răspuns:

Am semnat! n-am curaj sa ma uit la film... pentru animale!