| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, urgent! Am nevoie de ajutor! Mi-am pus hamsterul pe masa, nu știu ce a fost in capul meu, si a căzut. Am ridicat-o si am observat ca avea sânge la năsuc, cred ca curgea dinăuntru si scotea un fel de șuierat din năsuc si avea unul dintre piciorușele din spate băgat in interior cumva. La năsuc am șters-o cu un șervețel înmuiat in apa rece de la robinet. După am pus-o in cușcă si am văzut ca se dădea pe rotiță si după s-a mai liniștit, s-a pus sa doarmă si mai șuiera din năsuc așa din când in când. Poate fi ceva grav sau isi va reveni? La picioruș ce poate fi? Am observat ca inca mai cade uneori din cauza piciorușului lovit. Va rog ajutati-ma! Țin foarte mult la ea!

Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Se poate sa se fi lovit rau pentru ca sunt animale micute, e cruda sa spunem asa are oase foarte slabe si eu am avut 2 hamsteri, nu prea ma pricep la ei, dar ar fi bine sa il duci la veterinar happy

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Doar un veterinar poate sa iti spuna daca e grav sau ce are la piciorus, asta dupa ce vede animalul, asa nimeni nu stie ce poate avea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te cu hamsterul la veterinar, doar el va sti ce are.

| LimiTLesSTwD a răspuns:

Vezi ca moare!