| gabriela_2917 a întrebat:

Va rog vrea sa-mi dea cineva un cont la Lady popular? Cineva mi-a spart parola si a ilocuito va rog sunt disperata aveam 903 diamante va rog mult dacs vreti intrati pe contul ca vrei sa mi-l dati si scrieti la clasamenul domnisoarelor Dalis trimitei mesaj cu numele parola domnisoarei tale multumes anticipat fundita. Sa fie mai sus de nivelul 5 va rog mult.

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Kk

| Alexăndruţaa a răspuns:

Hei, am vazut din pacate intrebarea ta cam tarziu dar am un cont de nivel 7 cu 3 scopuri completate. Il mai vrei; o3?