| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce alegeti un Bichon sau un Shih Tzu?

Răspuns Câştigător
| SimonneBX a răspuns:

Shih tzu e mult mai dragut dupa parerea mea si in plus toata lumea are bichoni. Nu prea vad oameni cu shin tzu desi sunt mult mai adorabili.
Succes

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primul fără discuții!
Pa, pa.

| Ruxuletz a răspuns:

Bichooooooon! :X

| Ruxuletz a răspuns:

Dya,serios nu trebuie sa tunzi bichonul? Unde ai auzit asta? rolling on the floor

| beby_6532 a răspuns:

Eu am bichon si este foarte greu de intretinut. trebuie piptanati, spalati deoarece blana alba se murdareste foarte repede. cauta pe net informatii despre ei, despre comportament, despre ingrijire.

| adina02 a răspuns:

Bichon pentru ca este mai jucausi si mai dragalasi si in plus mor pe la 16 ani de catel.

| adina02 a răspuns:

Cel din poza este catelul meu si ieste bihon

| RainUmbrella a răspuns:

Ne intrebi asta cumva ca sa stii ce caine sa iti cumperi? Eu as alege Bichon dar acum conteaza si parerea ta! Mie imi place mai mult Bichon! Pa!

| sophieee a răspuns:

Shih tzu :-x

| iuuiu a răspuns:

Shih Tzu e asa frumos love struck si juacus =p~

| TeoooStefan a răspuns:

Bichon negru!:angryare varamea)

| Dya_2387 a răspuns:

Bichon pentru ca e foarte dragut e catel si pentru poseta e ascultator si nu mananca nici foarte mult si nici nu trebuie sa-l tunzilaughing iar bichonul e si la modalaughing fundA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jucaus*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sunt alea? Arte martiane?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt ceva telefoane mobile?

| Bobololo a răspuns:

Eu as alege un Shih Tzu sunt tare draguti mai ales boticul lor laughing