| Robix a întrebat:

Voi jucati counter-strike, ce parere aveti despre el? big grin

Răspuns Câştigător
| cobi a răspuns:

Eu unul joc cs! imi plase acest joc! nu am avut ocase sa joc CSS! dar am jucat descul d mult cs1. 6astazi vreau sa imi cumpar STEAM! id meu este:eu_tu354 poate jucam intr-o zi!

4 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

E cam vechgi jocul. nu prea se mai joaca si multe servere acepta cfg1uri care dupa parerea mea sunt un fel de coduri deoarece te ajuta. ai tinta mai mica, sari mai bine, ai tinta fixa...

| DanDannn a răspuns:

Provoaca dependenta
Este naspa
Este un fps cu stil
Mai bun e Call of duty 5.
GATA! PA!

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Da joc de mult timp am avut peste 26-27 versiuni diferitehee hee
Mie imi place...Aum na, fiecare cu genul lui de joc. Mie imi place chiar daca nu are o grafica cine stie ce...Imi place, este unul dintre jocurile mele preferatewinking

| NeGaTiwE a răspuns:

Sall super fain cswinking grafica destul d buna este jucat d multi si se poate castiga si bani din cswinking