| mardeamor a întrebat:

Vreau sa adopt o nimfa daca aveti idee astept link'uri cu anunturi mersi mult

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna mardeamor,
Cel mai bine ar fi sa il cumperi de la pet shop pentru ca acolo o ai in fata si poate iti dai seama daca se comporta ciudat (sau e bolnava). Daca te duci la cineva si ii ceri o nimfa nu prea poti ca dupa ce ai batut drumul pana acolo sa zici ca nu te mai intereseaza.
Totusi, daca ai vrea ceva linkuri ar trebui sa zici ce localitate te intereseaza.
Am gasit eu cateva aici pentru Brasov, Bucuresti, Timis (doneaza 2 papagali nimfa), Bihor, Cluj, http://www.animalutul.ro/anunturi/pasari/papagalul-nimfa/p=0/
Pa, pa

| ghfgjgjkgj a răspuns:

straight face de ce o nimfa?

| insanelove a răspuns:

Si eu as vrea daca gasesti de unde sa ma anunti si pe mine de obicei ele se cumpara de la petshop

| 19a a răspuns:

Mai intai esti sigura ca vrei o nimfa? Sunt fooooooarte galagioase!