| Any_2336 a întrebat:

Vreau sa cumpar un boxer. Stiti cumva crescatori in Bacau/Iasi/Piatra Neamt/ sau prin zona, care sa aiba aceasta rasa? Nu vreau canise care sa creasca sute de rase precum canisa Kris, deoarece daca vrei un animal cu zeci de boli de alcolo trebuie sa-l iei. Dau funda celui/ celei care imi da datele de contact si detaliile corespunzatoare.

1 răspuns:
| loredana_6675 a răspuns:

Eu mi-am luat un bulldog francez de aici http://petxpress.ro/, acum are un an,n-am avut nicio problema de sanatate cu el,iti da carnet de sanatate,pasaport, microcip si pedigreeul, asta daca vrei sa-l cumperi:)