| paul1234 a întrebat:

Vreau sa fac videoclip din poze si sa pun si text in clip si melodie ce program bun depe net im puteti recomanda si sa fie gratuit sau are cineva un program sa im trimita pe mess?

3 răspunsuri:
| oannabomboana a răspuns:

-Movie maker este un program din calculator il gasesti in "My compiuter, Disc local C, Program Files". Si
- Power point. Il downloadezi de pe internet.

| Savy a răspuns:

Ai in windows - Windows Movie Maker.
Are legatura cu categoria in care ai postat?

| paul1234 explică:

Da la windows live mowie marker nu pot pune text in videoclip am un program untitled proshow1 e bun programu da tot apare la misloc cu galben