| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa iau cuiva cadou o undita cu mulineta. Imi puteti recomanda ceva bun, tipuri sau ce aveti voi si v-a placut? Eu chiar nu ma pricep. Ms

3 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Shakespeare si Cormoran sunt 2 tipuri de scule pentru pescuit foarte apreciate. In functie de locurile unde pescuieste poti alege tipul unditei. Ptr peste mic (caras, clean, mreana, etc) recomand un bat de 2. 10m. Ptr peste mai mare, ar fi indicat un bat de 3. 60 m. Ideal ar fi ca mulineta sa aiba minim 3 rulmenti. Succes!

auran
| auran a răspuns:

La magazinele Gipo vei gasi ce doresti...