| Teodorescu_Iarina_1998 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar cameleon doar ca nu gasesc nicaieri imi poate spuna cineva unde pot gasi unul la un pret cat de cat rezonabil?

3 răspunsuri:
| KAndi667 a răspuns:

Ai incercat pe Mercador.ro? Sau poate pe Tocmai.ro? (la sectiunea de animale). Incearca;-)

| Doctorfishadi a răspuns:

Pai,daca nu ai gasit nimic, intra aici sicumpara de la cel mai de incredere magazin online de animale http://www.nevertebrate.ro/

| Costin_Vamanu_1989 a răspuns:

Am pereche de cameleoni de vanzare, daca te mai intereseaza 0785348800