| iubita23 a întrebat:

Buna,vreau sa-mi cumpar o pereche de role(nu am mai avut),unde,in Ploiesti,as putea gasi unele la un pret mai rezonabil?
P.S. le vreau pentru plimbari prin parc, relaxare.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu mi-am luat din Cora si sunt multumita. Gasesti si-n Carrefour de asemenea.

| me4u a răspuns:

Gasesti role bune la www.skates.ro. Nu au magazin in Ploiesti dar o sa iti trimita prin curier cu transport gratuit. Altfel poti sa iti iei role ieftine si slabe calitativ din supermarket...

| nick09 a răspuns:

La Intersport sigur gasesti role, iar preturile sunt ok. Vezi aici ofertele de la Intersport http://www.orlo.ro/intersport-catalog-intersport-oferte/