| anonim_4396 a întrebat:

Ce pret poate avea un cameleon?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Am vazut intr-un pet shop cu 300 ron, dar pe langa aia 300 ron trebuie sa te gandesti ca mai ai nevoie de terariu care si ala cred ca e in jur de 200 ron unul ok, ca nu cred ca vrei sa il ei si sa in chinui intr-o cutiuta, mancare, si alte chestii nu stiu care tar trebuie sa mai fie tongue

3 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Buna,eu sunt din Arad si am mai vazut la pet shopuri cameleoni dar sunt scumpi(parerea mea) cam vreo 150-200 euro.

| HotChoclate a răspuns:

Eu am vazut in pet shop si era 200 de lei da gasesti pe internet mai ieftin, gen http://www.animale.ro/forum/showthread.php? 61712-Vand-Cameleon...;;)

| BSergiu a răspuns:

-Pretul depinde de specie.
-Pretul este de la 150 ron la 900 ron.