| ~AleXa~ a întrebat:

Vreau sa imi cumpar rolele... Dar nu stiu care e mai bun...Astept poze, sfaturi si magazine la care sa imi achitionez.

4 răspunsuri:
| Sasha_3991 a răspuns:

De la decathlon sunt foarte bune.
http://www.decathlon.ro/html/magazin-bucuresti.html
Mai uita-te si pe net si vezi ce mai afli. Bafta:D

| ForteGames a răspuns:

Daca vrei ti le vand pe ale mele, le-am cumparat anul trecut si le-am purtat de 2 ori 10 minute prin casa.hee hee sincer nu am avut timp de ele! Ce marime porti! tongue

| ForteGames a răspuns:

AaaA era sa uit, sunt din silicon, cel mai bun material, au costat 320Ron dar ti le dau mai ieftin, deci daca vrei negoiem! big grin

| anonymus12345 a răspuns:

Invata sa scrii.