| MaRiaSmilee a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un golden retriver(baiat) si nu stiu ce nume sa-i dau. OFER FUNDA! Si as mai dori sa nu fie nume romanesti!

Răspuns Câştigător
| alexxandra a răspuns:

Roky,max,oscar,beethoven,taz,bobby,mailo.pappy,rolf,baxter,blaze,dozer,goofy,koda,luky,Otis, Otto,Peanut,Raf, Rodney, Scooby, Willy

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.htm aici gasesti foarte multe nume de caini.Succes!

| Laura1092 a răspuns:

Tor, Charlie, Max, Rex, Fluffy, Otto dar pe acest site ai nume de la A la W -- http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html il poti alege pe care vrei :) Funda? te rog?

| claudiuxs a răspuns:

Personal nu-mi plac cainii, dar: Inu inseamna caine in japoneza romanizata

| Bossulet a răspuns:

Pe catelul meu ( un beagle) il cheama Arthur ( noi ii zicem de obicei Arti)
pai mai intai trebuie sa vezi comportamentul cainelui asa zic specialistii ( nici eu nu am asteptat si ma stresam ce nume sa ii dau etclaughing) adevarul este ca atunci cand il vei vedea o sa iti vina ca prin minune un nume in minte si acela ii va ramane happy Degeaba iti dam noi nume, nu stim ce iti place. Eu cand am ajuns la locul faptei ( sa il cumpar) m-a lovit inspiratia laughing ps Golden Retrieverii trebuie plimbati de 4 ori pe zi cate o ora - o ora jumate jumate de fiecare data sunt o rasa foarte activa happy

| antoniaaaa a răspuns:

Hey BENTO e un nume suuuupeerrrr:X:X:X mie imi place mult

| Ricoche a răspuns:

Sasha; oscar; tino ...Rigo

| golliwogg a răspuns:

T-rex, jake, brad-pitt laughing, johnny, spike, freak, frankie, bush, metin laughing,...ce zici?