| DoDo a întrebat:

Vreau sa imi fac cont pe imvu dati-mi siteul funda!

Răspuns Câştigător
| vulpitza23 a răspuns:

Site-ul unde poti sa te inregistrezi este:
http://www.imvu.com/signup/index/

9 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Www.imvu.com asta ii... dar sincera sa fiu imvu nu ii tare fain. crede-ma!

| heise a răspuns:

Http://www.imvu.com/signup/index.php?url=signup%2Findex%2F - Aici te inregistrezi. Imvu e un joc frumos, dar ai grija cui ii dai contul;) Ca sunt multi hakeri, etc... Sar putea sa te plictisesti la inceput din cauza ca ai ramas fara bani. Doar ti-am spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imvu.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea.stoica2010@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum se face contul ca am dat pe http://www.imvu.com/signup/index/ dar nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi merge cin sa bag parola aia

| AleandraIleana98 a răspuns:

Http://www.imvu.com/signup/index/?prefill_avatarname=
urmezi instructiunile de acolo si vezica trebuie sa si descarci ceva descarci si instalezi

| Rebela170 a răspuns:

Off doamne :)), nu-mi vine sa cred ca nu stii, :))... pana si verisoarmea de 4 ani stie :)). Www.Imvu.com