| Cojo_4626 a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine Amstaff Blue sa fie pui de vreo 2luni si sa nu fie scump, pana in 100E si sa fie rasa pura. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Onutsu a răspuns:

Uite ca am gasit ceva :P

Vand pui Amstaff, exemplare deosebite, culori rare.Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la id de mess : razvan_jaguarul sau la nr de tel :0724176793.

vand puii amstaff 2 masculi 200E neg si 2 femele 150E din parinti import cu pedigri puii pleaca din cuib vaccinati si deparazitati pentru mai multe informati : 07517888 dupa ora 18:00 sau 0763887965

vand pui amstaff 3 masculi (pret 200 E ) si doua femele (150E) ambi parinti provin din import ungaria cu pedigree pui in varsta de 6 saptamani pleaca din cuib vaccinati si deparazitati. informati tel 0751788828 dupa ora 18:00

sau cauta tu : http://www.olx.ro/cu/amstaff/c-312
Mai scrii pe www.google.ro Amstaff Blue de vanzare in. GASESTI SIGUR. SUCCES!

2 răspunsuri:
| talentul a răspuns:

Nu ai sanse la pretul a la eu mi-am luat cu 450 de euro

| littledeea a răspuns:

hee hee poti sa iei de la magazinul de animale happy big grin