| AsuIepurasulDePlus a întrebat:

Vreau sa-mi iau webkinz signature dar am aflat de pe un blog ceva: ca primesti abonament deluxe la ei! Dar nu prea inteleg unde este acest cod deluxe... Ma-ti putea ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te pot ajuta! La aceste animalute signature si small signature primesti un cod in plus care contine un abonament deluxe pentru 3 luni! Iar ca bonus primesti lunar 3000 puncte estore cu care poti cumpara obiecte di estore webkinz! Webkinz estore se poate accesa doar cand webkinz world este pe engleza! Dar acest abonament se gasesc doar la animalutele noi!

ATENTIE! Acum este o oferta la animalutele signature small care ii face 50lei! Despre cum poti sa iti activezi abonamentul si multe alte informatii intra pe:http://webkinzromania.blogspot.com/search/label/abonament%20deluxe

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este ca si la cele normale doar ca pe spate la tichetul legat de animalut trebuie sa scrie signature si sa aiba un semn auriu pe el. dar stie careva intre ce zile este oferta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand il cumperi pe langa cod iti mai da un cod secret

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu unul si am procedat in felul urmator:l-aminscris si am primit abonamentul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel webkinz signature se gaseste in carrfour si costa 49, 90 lei
are abonament de lux pe 3 luni
codul pentru abonament e tot acolo unde este si pentru animalut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat acum cateva zile un webkinz signature la care am primit un cod in plus unde il bag ca sa pot avea un deluxe webkinz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca unul din animalute webkinz de lux este panda care se gaseste foarte, foarte greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Eu sunt Maria si iti pot raspunde la intrebarea ta.Este tot in pliculetul cu acel cod normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie careva pana pe ce data este oferta cu abonament deluxe?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul in plus de la webkinz signature te duci in webkinz la activitati si te duci la magazinul ganzestore si dupa aia pentu informatii in plus intra pe www.ganzestore.com sau intra pe Http://webkinzromania.blogspot.com/search/label/abonament%20deluxe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie abonament lux si scrie niste cifre si litere ala ce codul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul deluxe este pe eticheta de la urechea animalutului cumparat de tine acolo o sa gasesti doua etichete una care scrie abonament de lux si inca una care scrie tot abonament de lux si pe spate scrie un cod care trebaie sal activezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie e asta?

| AsuIepurasulDePlus explică:

Lory, stiu de site. nu am inteles

| AsuIepurasulDePlus explică:

ATENTIE! Acum este o oferta la animalutele signature small care ii face 50lei! Despre cum poti sa iti activezi abonamentul si multe alte informatii intra pe:http://webkinzromania.blogspot.com/search/label/abonament%20deluxe am o intrebare: numai small signature?

| ScumpikaTha a răspuns:

Da! Acest cod este sub codul de adoptie. Deca nu este inseamna ca cineva la furtat! Mi s-a intamplat si mie. am cumparat un pommeranian si nu avea codul. mi-am cumparat labradoodle fox beagle. Cine vrea ajutor sa ma contacteze pe v_ioana@rocketmail.com

| SmarandaBolea a răspuns:

Eu am primit unul de la Moș Crăciun...si nu are decat codul de adoptie, pe care scrie:,, Webkinz Signature,,

| lonyanna a răspuns:

Codul deluxe este atasat de animalut

| vreausaajuttepotajuta a răspuns:

Sa iti spun drept e o prostieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee1! 111111111! 11I-ati un webkinz de lux pentru ce pentru ab de lux nu merita.iti dai banii degeaba.mai bine iti iei altul fara lux.dar totusi daca faci asta nu am ce sa fac. gusturile nu se discuta.BAFTA LA SCOALA,,,, LICEU. FACULTATE

| deyutza_6170 a răspuns:

Vezi ca animalutele de lux sunt de lux doar intr-o zi