| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri va rog sa fie de preferat din alea calumea cu inteles va rog dau funda!

3 răspunsuri:
| DenisH a răspuns:

Bat femeile la geam nu le-aud am termopan.
Esti deschisa la minte,eu la pantaloni, hai ne impacam.
A-ti fi frica de dragoste inseamna a-ti fi frica de viata, iar cand iti este frica de viata esti pe trei sferturi mort.
Daca crezi in Dumnezeu si el nu exista nu pierzi nimic, dar daca el exista si nu crezi in el pierzi totul.
Iubesti viata? Atunci nu risipi ca un nesabuit timpul, caci din timp este facuta viata!
Mi-am masurat viata in lingurite de cafea.
Beau suc de fructe,suc de fructe inseamna sanatate,sanatate inseamna faima, faima inseamna bani,bani inseamna femei,femei inseamna dragoste, dragoste inseamna sida, sida inseamna moarte, deci nu mai beau suc de fructe.
Scopul vietii este o viata de scopuri.
Viata de musca: 2 zile mananca **** si a 3 moare.
Prin viata se poate trece oricum, si cu degetul in nas.

Si lista poate continua laughing.

| SorinaB a răspuns:

Uneori îmi repet ca pentru a redescoperi paradisul trebuie sa treci prin infern. Si ca pentru a regasi viata normala, dupa ce n-ai stiut sa s-o pretuiesti, trebuie sa strabati un cosmar. Sa strabati, adica sa depasesti.

Ce vrei tu nu se poate. happy Nu sunt ca alea "noapte dupa noapte"

Erau zile pline de zambete si nopti plangand la geam! straight face

Prietenii sunt construiti genetic sa te rupa, sa te corupa, dar tot ei te si educa.winking

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine. : )

Mi-am dorit prea mult, ce nu imi trebuia!

| SorinaB a răspuns:

• vει ¢ăυтa ρяιvιяεa мεa ιη ƒιε¢aяε Èà đιη vιaţa тa ♥.

Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând. Ea tot cu zâmbetul a rămas, tu tot cu ea în gând ♥.

Şi îmi pare rău de tot ce s ‘ a întamplat ştii bine. Cel mai mult îmi pare rău că am pus suflet pentru tine ♥.

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile ♥.
Ne - am pierdut prea mult pe piese lente. Tu ai glumit, eu am pus sentimente ♥.

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

Te minti si acum desi ti-e dor, ai pus orgoliul in fata sentimentelor.
• Cu indiferenta ta m`ai facut si mai tare, acum nu iti convine, dar incet, incet calc pe urmele tale si abia astept sa vezi si tu ca indiferenta doare •