| Mihaela a întrebat:

Vreau si eu un cont pe IMVU, cu bani si haine daca se poate. Sau macar cu bani. Dau fundita si vot! Mersi! Trimiteti-l prin mesaj!

3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Eu am un cont dar nu il dau...defapt vroiam sa iti spun ca nu te'as sfatui sa joci Imvu daca ai sub 16-17 ani.e foarte, sa spunem "erotic" nu e chiar cuvantul potrivit dar imi fine...adica majoritatea oamenilor sunt mari si au alti fluturasi in cap straight facenu stiu e am spus ce am crezut daca te ajuta voi fi fericitatongue
Byeee!

| Anutzaxx a răspuns:

Sunshine are dreptate eu te sfatuiesc sa joci Ladypopular big grin

| Anutzaxx a răspuns:

Dar ca sa nu crezi ca ti-am dat un raspuns aiurea, iti dau si un cont happy
Ti-l dau prin mesaj.