| miky6895 a întrebat:

Vreau un catel rasa bichon nu conteaza, fata sau baiat. Cine ma poate ajuta are cineva pui? Multumesc

4 răspunsuri:
| elenaangela12 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu cumper de pe net o cunostinta de-a mea a cumparat de pe net si l-a luat bolnav si in nici trei zile i-a murit

| cristina7717 a răspuns:

Buna. Donez o catelusa care este bichon cu pechinez, are 6 luni, are toate vaccinurile, este jucausa, iubitoare, este alba cu pete maronii. Eu nu o mai pot tine pentru ca gazda nu este de acord. Daca te intereseaza, contacteaza-ma la adresa cristina. cercel@ymail.com.

| cristina7717 a răspuns:

Buna. Donez o catelusa care este bichon cu pechinez, are 6 luni, are toate vaccinurile, este foarte jucausa, energica, iubitoare, este alba cu pete maronii. Eu nu o mai pot tine pentru ca gazda nu este de acord. Daca te intereseaza, contacteaza-ma la adresa cristina. cercel@ymail.com.