| Danyela2011 a întrebat:

Vreti catel westie pe gratis l-am gasit pe drum e 100% westie sau bichon, va rog in caras-severin otelu rosu

6 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

As vrea eu unul dar sunt din Argessad

| nimiiiiiic a răspuns:

Buna...caut de mult timp un bichon. Dar distanta dintre mine si tine este foarte mareeeecrying. Sunt din targoviste...nu cred ca se poate face nimic sad. offf.

| EllaEllii a răspuns:

Buna eu sunt din Resita si imi doresc foarte mult un catel dar trebuie sa vorbesc cu parintii mei. Pentru mai multe informatii trimite-mi un mesaj.

| cookyemadyeu a răspuns:

As vrea eu catelul.Contacteazama pe emailul asta:star.maria_love@yahoo.com

| CrisSuCrissS a răspuns:

Buna.mi-as dori catelul, dar sunt din Botosani (orasul Dorohoi)...dar distanta e cam mare si nu stiu ce se poate face...te rog lasa-mi un mesaj si spune-mi daca ai dat catelul happy

| drdre a răspuns:

Cum zici ca e 100% westie sau bichon daca nu sti rasele nu vorbi aiurea sa induci lumea in eroare+ ca apoi va ramane si el fara casa...