| CristyCoolBoy a întrebat:

Ziceti-mi si mie un site de poze cu anime hd, plz, trebuie sa pun pe facebook! FUNDA! :X

5 răspunsuri:
| twilightt a răspuns:

Pe google poti gasi foarte multe uite aici un site www.prowallpapers.ro este unul dintre cele mai bune si inca cateva aici:
www.weheartit.com
www.webalbums.com
www.deviantart.com
www.wallpapere.org
www.hdwallpapers.in
www.sunphoto.ro
www.hdw.eweb4.com
www.wallpapers.in e cu totul altceva decat celelalte wallpapers!
http://animals.desktopnexus.com
Pai cam atat stiu eu! Sper ca ti-am fost de ajutor! Fundita plz!

| Dafii a răspuns:

Ti-as reocmanda site-ul : http://weheartit.com/ :). Nu sunt numai poze cu animalutse. Cand intri pe site, ai o casuta in care scrie " search image " acolo scrii " animals " tine minte : scrii numai in engleza :o3. In caz ca vrei si altfel de poze poti :). Funda?

| Dafii a răspuns:

Http://weheartit.com/ este un site foarte bun :)! Scrii la search image cuvantul " animals " si gasesti poze :*. Mai poti cauta pe google animals tumblr si gasesti si acolo :).

| Dafii a răspuns:

Http://weheartit.com/ - Un site foarte bun este doar epntur fotografii, scrii la search image animals si gasesti.

Mai poti, scrie pe google animals tumblr si gasesti multe poze pe tumblr :). Funda?

| CarlaHecox a răspuns:

Deviantart,weheartit,picasa web albums, sunphoto, google imagini.