| stella390 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste site-uri de facebook cu poze amuzante!

Răspuns Câştigător
| AdeeMaria a răspuns:

Te referi la poze din alea cu memeuri?smug
Daca vrei sa vezi multe si sa razi intra pe rage comic Romania.
Iar pagini de facebook unde ai putea gasi astfel de poze ar fi : ROL.ro [e o pagina], Hohote, My life is you, Razi cu noi, Razi cu lacrimi, Maxim am spus, Oaia neagra, Rage comic, Mori de ras si Jurnalul adolescentiolor:]. toate sunt pagini mari love struck o sa razi mult :* eu acestea le frecventez big hug
funda?

3 răspunsuri:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Demotival, weheartit.

Răspuns utilizator avertizat