| anonim_1705 a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa gasesc volumul "Istoria literaturii romane de la origini si pina in prezent" de G. Calinescu... sau ceva legat de structura, capitole, ce urmareste, despre autorii de care se vorbeste in el. Dau FUNDA pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Buna. eu am in calculator un pdf, istoria literaturii romane, de g calinescu, este un compediu, cum ar veni... "o prescurtare" a operei mari. daca o vrei, astept mesaj privat de la tine cu un mail unde sa ti-o trimit. happy

2 răspunsuri:
| anonim_1705 explică:

Rosto, multumesc mult! Ti-am dat funda dupa cum am promis!