| Maya. a întrebat:

Al carui judet este urmatorul prefix: 0374?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este prefixul vreunui judet, este prefixul pentru telefonie fixa de la Orange. Numai bine!

18 răspunsuri:
| Danitzu a răspuns:

Poate 0347...si este al judetului Teleorman.Prefixul scris de tine nu este bunbig grin

| oannah a răspuns:

Http://www.tourismguide.ro/x/prefixe/
poate vrei sa zici 0347 si atunci ar fi al judetului teleorman:)

| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

A niciunuia

| Kiddo_5455 a răspuns:

Este numar de Vodafone.Se da la abonament ca numar de fix indiferent de judet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E telefonie fixa Orange.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Orange fix fara alocare geografica (adica nu-i distribuit unui judet) Uita-te aici
http://www.romanianbrands.com/......n-romania/

| Moţiu_Adrian_Ilie_1946 a răspuns:

Al carui judet este urmatorul prefix : 0374?

| MIVCrochet a răspuns (pentru Moţiu_Adrian_Ilie_1946):

Nu este prefix de judeţ. Este număr de telefon fix de la Orange, aşa cum 0372 este număr de fix de la Vodafone.

| Adumitroaei_Gabriela_Dana_1992 a răspuns:

Am primit si eu astazi un apel de la un nr. cu acest prefix 0374153...deci exista, desi nu am raspuns si nu stiu cine era big grin

| Alexandra_Balu_1950 a răspuns:

Multumesc tuturor, e nr de Orange fix, asa este

| Alexandra_Balu_1950 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Multumesc,pt.promptitudine; asa este, am aflat.
Numai bine, va doresc, de asemenea.
Ati interzis aparitia tuturor intrebarilor sa raspunsurilor editate gresit?! V-ati gasit cand sa interveniti cu observatii...

| Ionascu_Ellena_1980 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri....intr-adevar e numar de Orange fix...0374....numai ca suna dar nu vorbeste...se aude numai un respiro...merci

| Gogu_Oltea_1952 a răspuns (pentru Moţiu_Adrian_Ilie_1946):

Nu stiu

| Ion_Hogea_1935 a răspuns (pentru Danitzu):

0374 este bun, pentru telefonia fixa de la Orange!

| Emanoela_Bria_1952 a răspuns:

Ce judet are acest prefix...m-a sunat un numar necunoscut

| ZahariaLauraOana a răspuns:

| JecuGabriel a răspuns:

Prefix 0374