| Furnicuta000 a întrebat:

Am auzit ca centrul comercial Europa din Voluntari s-a inchis. Imi poate spune cineva ce s-a intamplat acolo si daca Dragonul Rosu e deschis?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Centrul Europa a fost inchis din cauza evaziunii fiscale si a comertului fara autorizatie. De altfel toate baracile au fost daramate, nu aveau nici o autorizatie de constructie si nici de functionare.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Europa din Colentina nu din voluntari.

| Furnicuta000 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma rog, e la intrare in Bucuresti.

Bula
| Bula a răspuns:

Centrul Europa s-a desfiintat.
Dragonul Rosu functioneaza.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Europa de demolează, cea din București.
Motivul? Comerț sălbatic.

| Furnicuta000 explică (pentru Ioandelasal):

Ciudat ca tocmai acum s-au sesizat, au rezistat zeci de ani chinezii acolo.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Furnicuta000):

Pesemne ca acum le-au disparut sustinatorii. De altfel, din ce-am citit, se pare ca erau urmariti de peste un an si acum au prins momentul sa-i termine.

| Furnicuta000 explică (pentru Ioandelasal):

Probabil vrea cineva sa mai faca un complex rezidential sau ceva de genul si aia e o zona buna si foarte mare.