| 2696 a întrebat:

A mai fost cineva pe la centrul comercial Dragonul rosu? big grin cum sunt lucrurile si preturile?

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Mergeam pe acolo mai demult cand cautam piese de GO... Ciudat era ca nici eu n-auzisera de el tongue
Numai bine, Shinwinking

| OanaG a răspuns:

Da nu a luat foc?laughing

| Miha a răspuns:

Sunt chinezari... dar gasesti lucruri destul d dragute, preturile sunt accesibile nu mai ca acolo gasesti greu sa iti iei o bluza la bucata...

| Misha_1025 a răspuns:

Dupa cite stiu eu, preturile si lucrurile sunt "praf"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat lucrurile, cat si preturile, sunt scrum!

| IronHere a răspuns:

Deya... dragoanele 5 si 6 au luat foc, a vazut toata lumea la stiri...
Preturile sunt mici... dar produsele nu sunt bune.
Sunt numai chinezarii ieftine.Nu prea iti recomand.

p. sbig grina fundita...