| RSRFVB a întrebat:

Am și eu o curiozitate... Am câteva cărți de John Saul/Stephen King pe care vreau să le vând, însă, nu știu unde.
Este posibil să le vând pe undeva? Sunt din București - asta în cazul în care contează.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta anticariate din Bucuresti, acestea cumpara carti vechi. Succes si numai bine!

| buybooks a răspuns:

Incearca la anticariate, insa o sa primesti destul de putini bani. Alternativ, incearca sa le vinzi online, poate gasesti oameni care doresc sa le citeasca.