| marynutza007 a întrebat:

Am o problema. De o saptamana mi-am cumparat o camera foto Fujifilm si acum nu merge deloc.se deschide dar ochisorul acela din fata si este blocat asa sad am intrat pe multe site-uri ale firmei dar nu am gasit informatii dar nici in instructiuni. ma puteti ajuta?
ce sa fac ca sa mearga?
Dau funda sad happy

Răspuns Câştigător
| Eu1711 a răspuns:

Am patit si eu la fel....insa nu am mai avut ce face cu aparatul dupa putin timp sad s-a stricat, daca e in garantie du-te cat de repede la magazin! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns: