| puscahoreangaion a întrebat:

Am o problema la google chrome este foarte slow si vreau sa-l fac sa se dechida rapid, care este solutia? dau funda a la bill gates

2 răspunsuri:
| Ani11 a răspuns:

Pai daca-ti merge foarte greu..ma rog, se porneste greu... asta-i o problema cu windows-ul (din cate stiu eu). Poate ai descarcat ceva care ti-a virusat calculatorul. Daca nu-i asta, poti sa incerci sa dezinstalezi Google Chrome, si sa-l instalezi inapoi. Dar uita-te daca-ti mai merge ceva foarte greu... daca-ti merge inseama ca ai o problema cu windows-ul si trebuie' sa-l schimbi. happy

| pestisorulauriu a răspuns:

1. setings/ clean history
2. privacy/privacy setings/Păstrați datele locale numai până când părăsiți browserul
3. bifeaza-Anticipați acțiunile rețelei pentru a îmbunătăți performanța de încărcare a paginii
4.debifeaza - Trimiteți automat statisticile de utilizare și rapoartele de avarie la Google
5. Utilizați accelerarea hardware când este disponibilă
...toate tot in setari (engleza sau romana- cum ai happy
setari/extensii - dezactiveaza/dezinstaleaza de acolo ce nu folosesti
Succes