| Scarlettt a întrebat:

Deci am o problema cum fac ca un link care apas pe el de ex de la statusu cuiva sa se deschida in GOOGLE CHROME. deci am dat peste tot si la optiuni si era setat ca browser prestabil... Ce sa fac sa se dechida toate linkurile in Google Chrome si sa pot naviga pe ele! FUNDA la raspunsul care ma ajuta

1 răspuns:
| Hated a răspuns:

Intra pe google chrome, vezi sub x ca este un fel de cheie (customize and control goole chrome). Dai acolo apoi Options -> mai jos o sa apara make google chrome my default browser. Iar daca il ai in romana la aceea cheie o sa apara Meniu google chrom ->optiuni -> setati google chrome ca browser prestabilit. Funda?