| Calonu a întrebat:

Am strâns niște dovezi ca sa zic așa, împotriva acestui site,in sensul că unele răspunsuri sau întrebări sunt șterse imediat iar cele cu tenta rasistă la adresa romilor, sunt păstrate. Unde pot reclama acest site pentru discriminare?

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dar miile de răspunsuri și întrebări care au fost șterse tocmai din motive de discriminare, rasism, misoginism, homofobie, intoleranță religioasă etc. le-ai văzut? Păi nu le-ai văzut, pentru că au fost șterse.

Dacă ai probleme cu anumite răspunsuri, nu ai decât să le raportezi. Dacă adminii le văd, le șterg. Dar nu au cum să vadă toate răspunsurile postate pe situl ăsta la orice oră din zi și din noapte. Ar trebui să aibă vreo 50 de admini care să lucreze non-stop. Le plătești tu salariile la toți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amice, nu stiu unde ai vazut tu intrebari cu tenta rasista pe aici. Chiar daca apar, acesta sunt sterse de catre admin care le vede, mai devreme sau mai tarziu dar le vede.

Daca intrebarile tale au fost sterse inseamna ca acestea incalcau regulamentul TPU pe care iti sugerez sa-l citesti cu mai multa atentie.
Il gasesti jos de tot in pagina, Regulament TPU.

| TheStrategist a răspuns:

Cum să numești pe cineva analfabet funcțional când faci greșeli de scriere?

Răspuns utilizator avertizat