| AnastasiaMoldovan34 a întrebat:

Are cineva vreun nr de telefon de la spitalul Solomon din Iași?

6 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Par dusi cu spume, auzi, spital privat, fara nr de tel si pagina lor de web merge din parti, si isi tin secret nr de tel:
https://citymaps.ro/spital/iasi/solomon-s/#contact
"NU AVEM NICI UN TELEFON PENTRU ACEST LOC"
bullpoop

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe google ai cautat?

| AnastasiaMoldovan34 explică (pentru Brizbriz):

Pai tocmai ca nu am gasit pe google...și ma gândeam ca poate a fost cineva și a găsit vreun număr de telefon afișat prin spital...nu știu

| Brizbriz a răspuns (pentru AnastasiaMoldovan34):

Nu eu ti-am zis sa cauti pe google tongue
iar eu am cautat, google nu stie nici un numar, si nici site-ul ala citymaps.ro, dar mi-a dat un site:
https://solomons.ro/
care e o pagina total goala, nu contine absolut nimic

asa ca am concluzionat: bullpoop (engleza: rahatel de taur)

si iti doresc sa stie cineva, ceva

| AnastasiaMoldovan34 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e niciun nr pe google

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AnastasiaMoldovan34):

Din ce stiu eu solomon's e denumirea cladirii nu a spitalului. In cladirea respectiva e o filiala a retelei Arcadia.