| andreutzadeea a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei din Iasi. Imi trebiuie un numar de telefon de la Spitalul Sf. Spiridon pentru o programare la D.na Doctor Voichita Mogos. Ma puteti ajuta? Dau funda! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| izi a răspuns:

Asta e nr. ei personal 0232.251.832 sau 0721.234.906 iar asta de la de la cabinetul ei de la spital 0232.219.444.