| yoo23 a întrebat:

As putea sa calatoresc cu avionul, neinsotit, plecand din Romania? Am 16 ani si jumatate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru plecarea in strainatate cu avionul ai nevoie de o declaratie notariala autentica, data de ambii parinti, prin care acestia isi dau acordul sa pleci in strainatate, indica o companie aviatica si ca vei fi avuta in grija de personalul de bord. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Beiibby a răspuns:

Buna!
Poti pleca neinsotit de parinti doar cu acordul lor dar in avion o stwardessa te va monitoriza din cand in candhee hee dar e ca si cum ai fi singur.Vine doar sa vada daca esti bine sau daca vrei ceva... sper ca ti-am fost de folos big grin funda?

| CookieșiParty a răspuns:

Daca ai avea peste 18 ani, da! Dar asa, nu!