| Rony56 a întrebat:

Bai, cum sa trec de un survery de ala idiot ca ma omoara. Un programel ceva? Si eu le-as completa... da trebuie' sa dau bani si nu am chef.Mersi!

8 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Poti cauta pe youtube dar e foarte greu si nu merge la toate.

| Rony56 explică (pentru Iulian03):

Ce dracu crezi ca fac? Pe youtube cand caut sunt numai farse, sau chiar site-u-rile alea au survery.

| Iulian03 a răspuns (pentru Rony56):

Http://survey-remover.com/bookmarklet/ INTRA PE SITUL ASTA mai joc acolo vei gasi un cod dala copiaza-l, apoi du-te pe situl in care ai survey sterge ce e acolo in bara si lipeste codul acela apasa enter si gata.Vezi ca sunt foarte foarte putine situri care merg asa.

| neca a răspuns:

Da ca apare un survery iti sugerez sa renunti pentru ca chiestia care vrei sa o descarci nu exista, e doar o pacaleala ca sa completezi survery, ei primesc bani cand faci asta

| Rony56 explică (pentru neca):

Esti asa de superficial.

| M4a1D3aD a răspuns:

Exista metode dar le folosesti degeaba deoarece 99% din download-urile cu survey sunt f ake

| alexalex01123912124123 a răspuns:

In 90% din cazurile in care vezi site-uri cu survey, download-ul sau key-ul pe care il cauti este fake, pierzi banii aiurea.

| adyta94 a răspuns:

Nu o face! In plus iti ia bani degeaba!