| Faranume242424 a întrebat:

Biletele de avion de la wizz includ toate taxele, de aeroport combustibil, etc? In bagajul inclus cu ce am voie?

3 răspunsuri:
| GaZa1994 a răspuns:

In biletele de la wizz sunt toate taxele incluse. Bagajul inclus e bagaj mic de mână care trebuie sa aiba mărimea si greutatea impusa de ei. Informatii care le gasesti pe website-ul lor. De asemenea ai voie cu: Haine, carti, laptop, telefon, tableta, încălțăminte, produse de cosmetică pana sau de 100 ml. Mai de graba sa zic ce nu ai voie: Forfecuță de unghii, pilă de unghii de metal, cuțite, unghieră, orice lichid/crema peste 100 ml fiecare si in principiu ce e de metal. Mai multe informatii utile gasesti pe site-ul lor dar cam asta ar fi tot oricum. Zbor plăcut!

Răspuns utilizator avertizat
| GaZa1994 a răspuns (pentru Faranume242424):

Asta nu stiu. Întotdeauna am luat bilete Malta-Romania si invers si niciodată nu am avut taxe ascunse la wizz air. Dubai... Nu stiu. Sorry!