| Wanker a întrebat:

am descarcat Windows Movie Maker 2.6 si imi apare o problema:

" The program can't start because WMVCore.DLL is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem"

Am incercat sa il instalez din nou dar tot aceeasi eroare sad.

Dau FUNDA celui care imi spune problema.

Răspuns Câştigător
| raducu2405 a răspuns:

Incearca sa cauti pe internet fisierul respectiv si sa-l descarci. copie-l in folderul in care s-a instalat programul si vezi daca merge. daca nu, descarca alta versiune a programului