| SebiRebe a întrebat:

Bună, am o problemă am ruteru de la Clicknet Romtelecom si schimb parola si numele si dupa cateva minute se reseteaza iar la numele si parola care o fost la el prima data, ce sa ii fac să rămână nume si parola ca o pun eu sa nu se mai reseteze? Mulțumesc mult

2 răspunsuri:
| Kyttynna a răspuns:

Suna la ei sa iti acorde asistenta prin telefon.

| bystefu a răspuns:

Suna la ei și spune.Ai putea încerca alt încărcător, e ceva din el si nu cred ca te putem ajuta cu nimic.Banuiesc ca l-ai resetat și tu.Ai mai putea sa-i schimbi firmware-ul, însă te complici prea mult.