| Sparkii a întrebat:

Buna am o problema la skype deci cand fac proba la microfon se aude bine cand sun pe cineva pe skype se aude se aude antrerupt straight face pe mess se aude bine e bun microfonu dar ce setari sa-i fac pe skype am schimbat 2 microfoane tot la fel

Răspuns Câştigător
| Mădălllinna a răspuns:

Depinde de la ce distanta vorbesti, iar daca cealalta persoana nu are un semnal marit la net, este o cauza. Iar un alt motiv ar fi traficul/aglomeratia maxima pe skype happy