| LnT a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare in legatura cu jocul metin 2ro, dupa ce l-am instalat mi s-a stricat laptop-ul iar cei de la service mi-au spus ca din cauza jocului s-a stricat.Jocul l-am downloadat de pe site-ul lor official. Voi ati patit la fel sau care credeti ca ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| TM6524 a răspuns:

Mie nu mi-a facut probleme... sad

3 răspunsuri:
| LnT explică (pentru TM6524):

Dar poate sa aiba ceva de la windows sau ceva?

| TM6524 a răspuns (pentru LnT):

Sunt unii virusi pe care nici nu trebuie sa-i descarci ca sa-ti afecteze calculatorul. Vezi si tu sa fii mai atent la ce site-uri acceseziwinking

| LnT explică (pentru TM6524):

Multumesc mult!