| Andreea0467 a întrebat:

Buna,
Am si eu o Problema cand am făcut check-in online (Wizz air) am trecut din greșeală pașaport in loc de buletin, dar am scris tot din buletin, este vreo problema? Am nevoie de un răspuns rapid am mâine zborul

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Pont ca sa nu platesti 100 euro modificarea. Suna la linia de callcenter pentru persoane cu handicap si spune-le in engleza ce ai facut. Ei vor rezolva pentru tine gratis. Nu vor cere nimic sa te identifice sa verifice daca ai sau nu handicap