Întrebare recomandată | Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Aplicatia "MyBRD Mobile" o pot activa si de acasa, fara a mă duce la banca?

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Încearcă aplicația YOU BRD, a apărut zilele trecute. Nu este necesar deplasarea la banca atâta timp cât numărul de telefon declarat la banca încă îți aparține. Pentru înrolare în aplicație vei avea nevoie de CNP, numărul de telefon și ultimele 4 cifre din numărul cardului.

| Deleb a răspuns:

Cand mi-am facut eu cardul la BRD in 2018 mergea sa o activezi prin telefon de acasa, iti dictau ei un cod si o rezolvai singur. Totusi, de ceva timp nu mai poti face asta, am fost in ianuarie la banca sa il fac pentru ca nu mai mergea prin telefon.

| Lavinia0987 a răspuns:

Incearca aplicatia You Brd